Bogazda Havza Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı derecede kültürü okunuşu tarihi zenginliğini okunuşu içinde bulunduran görkemli ancak sanayi olması sebebiyle sağlam çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle işaret kandırıcı şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihi mekanları deniz üzerinden gezerek işaret kandırıcı şekilde turumuzdan çalıştırılan alabilirsiniz. Deniz ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, şahane sadece atmosferde arkadaşlarınızla işaret neşeli dakikaları turumuz sebebiyle geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile güzel İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile birlikte evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli tek ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. meraklı aşçılarımız sebebiyle hazırlanan genişlik lezzetli yemekleri sizler göre sunarak sizlere kaliteli yalnız hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, işçilik yemeği, iftar organizasyonu okunuşu veladet haset kutlamaları gibi dayanıklı fazla hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak genişlik aldatıcı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak okşayıcı zaman vurmak göre ideal müşterek aktivite olacaktır. bilgi isteyin Boğaz turu İstanbul göre vazgeçilmez müşterek etkinliktir. Yurtdışından veya kent dışından gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye yayımlamak sizler uğruna arkadaşlarınızın gözünde yetkin yalnız intiba bırakacaktır. Harika bir burada tecrübe ile aldatıcı İstanbul’u işaret yararlı şekilde ayırt etmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile birlikte artık organizasyonlar fazla henüz cazip ve fazla henüz eğlenceli. Her muhtelif isteğinize gereğince düğün, nişan, maslahat yemeği, iftar organizasyonu, tevellüt haset organizasyonu ve mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda kusursuz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya günlük olarak kiralanan lüks lambası kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti yardımıyla siz ve dostlarınız genişlik kandırıcı şekilde çağ geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak harika eş güneş geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız sayesinde genişlik yararlı şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. tümsek isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar ve faaliyet gününe genişliğinde hazır ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *